Отправить СМС
Ви мрієте переїхати до Америки та почати нове життя? Якщо так, існує декілька типів доступних для вас віз, в тому числі робочі візи, візи для інвесторів та віза для возз'єднання сім'ї. Наша команда досвідчених спеціалістів з імміграційного права допоможе вам досягти вашої мети та отримати свою грін карту! Дізнайтеся, як можна досягти успіху у цій країні можливостей.
Як іммігрувати в Сполучені Штати

США надає імміграційні та неімміграційні візи в залежності від мети вашого візиту та бажаної тривалості перебування. Деякі з доступних варіантів включають тимчасову робочу візу, сімейне спонсорство, візи для іноземців з видатними навичками, візи для інвесторів та багато інших.

Свівпрацюючи з імміграційним адвокатом, ви зможете визначити, яка віза найкраще підходить для вашої справи, і забезпечує найкращі шанси для отримання позитивного результату. У нас в юридичній компанії Аліси Антоновської, ми працюємо разом з нашими клієнтами та постійно інформуємо їх про кожний наступний крок робочого процесу.

ДІЗНАЙТЕСЬ ЯК ОТРИМАТИ ГРІН КАРТУ ТА ПЕРЕЇХАТИ В СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ

Українці в Америці:
ось, що вам необхідно знати
Станом на
2006
рік нараховувалося 961113 американців українського походження, що становить 0,33% населення США
У 2018 році
4025
українців виграли грін карту
У трьох штатах:
Нью-Йорку,
Пенсільванії та Каліфорнії, – проживає понад 100 000 українців
Джерело: Перепис населення Census 2006 ACS
Статистичні дати переможців грін карти
Центр демографічних та соціально-економічних досліджень українців в США
3 речі, які ви повинні знати про імміграцію в США
01
Отримувачі грін карти мають право жити і працювати в будь-якій точці країни. Постійні мешканці США користуються більшістю таких самих пільг, як і громадяни США, окрім голосування та балотування на державні виборчі посади.
02
Більшість варіантів віз поширюється на основного заявника та його найближчих родичів (дружини/чоловіка та дітей). Отже, ви можете переїхати разом зі своєю сім'єю!
03
Вам не потрібен імміграційний адвокат для того, щоб подати заявку. Проте цей процес може бути надзвичайно складним, і для не-юристів легко зробити помилки в паперових роботах та викликати непотрібні затримки. Ми дуже радимо працювати з досвідченим професіоналом.
Імміграція в Америку:
типи доступних для вас віз
circle 01
Імміграційні візи
Імміграційна віза надає вам постійний статус проживання в США. Як власник грін карти, ви маєте право жити і працювати в країні на невизначений час. Ставши постійним жителем, ви також матимете право отримувати освіту, медичне обслуговування та соціальні виплати, щоб забезпечити ваше благополуччя. Постійні жителі можуть подати заяву на натуралізацію після 5 років постійного проживання, та після 3 років у разі одруження з громадянином Сполучених Штатів.
circle 02
Неімміграційні візи
Неімміграційна віза надає вам тимчасовий статус в США. Це стосується іноземних студентів та тимчасових працівників. Це чудовий варіант для тих, хто хоче пожити деякий час в Америці, а потім повернутися до країни свого походження. Отримувач неімміграційної візи має право подати заявку на корекцію статусу, якщо ви виконаєте мінімальні вимоги для отримання візи, яку ви маєте намір отримати.
Переваги отримання грін карти
  • Можливість легально жити та працювати в Сполучених Штатах
  • Право отримувати освіту, медичне обслуговування та соціальні пільги
  • Можливість розвивати свій бізнес на фінансово стабільному ринку
  • Свобода слова, релігії та політичних поглядів
  • Можливість стати громадянством США шляхом натуралізації
Перед поданням заявки на
отримання грін карти з України
  • Зв’яжіться з нашою командою для отримання конфіденційної консультації для того, щоб визначити найкращі для можливості для отримання візи в США. Існує декілька доступних варіантів, і наша оцінка допоможе вам визначити правильний напрямок дій.
  • Визначте варіант, який найкраще підходить для вас, і обов’язково підготуйте всю необхідну документацію. Неповна заявка може повернутися назад або вплинути на остаточне рішення.
  • Проведіть дослідження поточних законів про імміграцію та дізнайтесь про останні зміни. Люди часто покладаються на поради отримання віз згідно досвіду своїх друзів та членів родини, які можуть бути більше недійсними. Кожна справа є унікальною, і імміграційні органи мають різний підхід щодо їх розглядання.
ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМ ОФІСОМ (212) 729-5720
получить конфиденциальную консультацию
получить честный и надежный совет от иммиграционного адвоката Алисы Антоновской
Дизайн CreativeWorks, Pocono and Lehigh Valley Web Design Agency
Home > Ukranian EB5
Отримайте грін карту | в обмін на інвестиції | подати заяву | AANTLAW.COM Ви іноземний інвестор, зацікавлений в отриманні грін карти в США? Віза EB-5 - це найшвидший спосіб отримати грін карту. Почати процес зараз 2018-11-12
Law Offices of Alice Antonovsky, PLLC
626 Sheepshead Bay Road, Suite 630 (at W. 6th St), Brooklyn, New York 11224
+7 495 1284 791